GOLD Bakliyat Ambalajı Ankara

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: Belirtilmemiş
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
8+3 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Önümüzdeki engel ve zorlukları biliyorduk, yola çıkarken… Gelişen teknolojiye, değişen zamana ve artan iş gücüne ayak uydurmamız, kaliteden ödün vermeden daha yenilikçi adımlar atmamız gerektiğini biliyorduk. Hedeflerimizi ve ulaşmak istediğimiz noktayı belirlerken tek düşüncemiz vardı, o da kaliteden ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden emin ve ağır adımlarla ilerlemekti.

Çalışma arkadaşlarımızı bu düşünceye uygun, işinde profesyonel, kalite anlayışımıza ve ilerleme hedefimize inanan bir ekipten oluşturduk.

Günümüz teknolojisinin sağladığı olanakları en iyi şekilde kullanarak makina parkımızı kurduk.

Bugün geldiğimiz noktada içinde bulunduğu lokasyonda sektöründe lider bir firma haline gelen Batuhan Grup Ambalaj, müşterilerinin taleplerini zamanından önce, kaliteden ödün vermeden yerine getirmektedir.

Günümüz teknolojisinin sunduğu imkanlar doğrultusunda yarına ve ürüne değer katan Batuhan Grup Ambalaj, imkanlarını, bilgi ve deneyimlerini teknolojiyi de arkasına alarak siz değerli müşterilerine sunuyor.

Bu bağlamda fabrikamızda baskı makinamız, laminasyon tesisisimiz ve dilimleme tesislerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerine ambalaj sektöründe uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamız olan Batuhan Grup Ambalaj, söz konusu çalışmalarını koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir.

Bu devrede Batuhan Grup Ambalaj; müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapılış birimleri ile ilgili olarak dökümanlarını oluşturmuştur ve kaliteden ödün vermeden müşteri taleplerini yerine getirmektedir.

Uzman personelimiz liderliğinde, tüm görevlerimizi aldık. Batuhan Grup Ambalaj üretim tesislerinde ürünün fabrikamızdan ve müşteriye teslimat aşamasına kadar geçen sürede koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden tüm çalışanlarımız bu amaç doğrultusunda hizmet vermektedir.

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “işletme, çalışan ve müşteri” işbirliğinin farkında olarak, kalite politikamızı, ambalaj sektöründe;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,

Verimliliği sağlamak,

Çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak,

Kalıcı müşteriler edinmek…

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.