• bilgi@makineimalatcilari.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
84 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Murat BÜYÜKSAVCI
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (242) 290 3230
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Akiş Makina, 1949 yılında Akiş Torna olarak, torna tesviye ve makina onarımı ile ticari yaşamına başlamıştır. 1985 yılında imalatına başladığı oto servis ekipmanları ile Türkiye genelinde hizmet girmiştir. 1997 yılından itibaren Akiş Makina olarak faaliyetine devam eden firmamız, 1998 yılından itibaren imalat portföyüne otomatik kapı sistemleri imalatını da eklemiş bulunmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, sahip olduğu uzman kadrosunun tecrübesini, imalatını yapmış olduğu ürünlerinin kalitesine yansıtarak, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartan AKİŞ MAKİNA, ileri teknoloji, uzman personel, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi ilkelerinden taviz vermeden ülke ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüze kadar, imalat yapmış olduğu sektörlerde, birçok ilke imza atarak tamamen yerli sanayimizin kaynaklarını, Türk mühendisliğinin yeteneğini ve teknolojisini, Türk işçisinin çalışkanlığını ve alın terini sermaye kabul ederek bugünlere sağlam bir alt yapı ile ulaşmıştır.

Alüminyum ve çelik kepenk sistemleri, bariyer ve otopark otomasyonu, endüstriyel kapılar, hızlı pvc kapılar, mantar bariyerler, yükleme rampaları, yükleme körükleri, blok bariyerler, yana kayar bahçe kapıları, 90 derece açılır bahçe kapılarından oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörün üretici bir gücüyüz.