• bilgi@makineimalatcilari.com
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
158 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Talip IŞIK
  • ADRES: İstanbul yolu 31. Km 2073 Sokak No : 23/ A –B Kazan - Ankara - TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (312) 394 1416
  • FAX: 0 (312) 354 6903
  • GSM: 0 (507) 245 6746
  • WEB SİTESİ: http://www.vincmarket.com.tr
  • E-POSTA: bilgi@vincmarket.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstanbul yolu 31. Km 2073 Sokak No : 23/ A –B Kazan - Ankara - TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

VİNÇMARKET ARAÇÜSTÜ EKİPMAN LTD.ŞTİ. 2010 yılında üstyapı imalatçılarının, vinç kullanıcılarının ve kurtarıcı firmalarının ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur. Bünyesinde dünyanın en iyi markalarını bulunduran VİNÇMARKET’in ana ürün grupları:

HİDROLİK-PNÖMATİK EKİPMANLAR
KALDIRMA TAŞIMA EKİPMANLARI
HALAT-KANCA
ÜST YAPI EKİPMANLARI VE AKSESUARLARI
KATLANIR BOMLU VİNÇLER
HALAT TAMBURLARI
VİNÇMARKET sizlerin tüm ihtiyaçlarını en iyi ve en hızlı şekilde karşılamak için siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindedir.

Hidrolik halat tamburları
Hammer Winch çekme ve kurtarma amaçlı halat tamburları konusunda Türkiye’nin Avrupa ve Dünya standartları kalitesinde üretim yapan ve bu sektörde Türkiye piyasasına yön veren tek lider firmasıdır.

Katlanır bomlu vinçler
Sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Flli Ferrari 40 yılı aşkın süredir faliyet gösteren lider bir kuruluştur. Bu güne kadar 40,000 milyon adet vinç üreterek dünyanın % 60′ na ürünlerini ihraç etmiştir.

Tomruk çekme tamburları
UNIFOREST 30 yıllık deneyimi, sahip olduğu ileri ve yüksek kalite standartları ile Avrupa ve dünyada alanında öncü orman ürünleri ekipmanları üreticisidir. Ürünleri bir ormancının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve ağır orman şartlarına dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır. Avrupa’da geniş bir dağıtım ağı bulunmaktadır ve alanında en çok tercih edilen markalardan biridir.

Elektrikli halat tamburları
COME UP 1976 yılında kurulmuş ve 37 yıldır halat tamburu sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Üretmiş olduğu sağlam ve kaliteli ürünler ile kendisini dünyaya kabul ettirmiştir. Özellikle alanında iyi bilinen firmaların ana tedarikçisidir. Ana ürün gruplarımız: – 2 ton’dan 8 ton kapasiteye kadar 12V ve 24V elektrikli otomotiv tamburları – 2,5 ton’dan 8 ton kapasiteye kadar 12V ve 24V elektrikli endüstriyel ve askeri kullanım amaçlı tamburlar

Hidrolik hortum
OMEGAFLEX tüm çaplarda yüksek hidrolik basınca dayanıklı hortumlar üretmektedir. Ürünler en zorlu kullanım alanları göz önünde bulundurularak tasarlanıp imal edilmektedir. Mobil vinç uygulamaları, kurtarıcı uygulamaları, endüstriyel hidrolik uygulamalar gibi bir çok alanda güvenle kullanılmaktadır.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.